O nas

Filozofia firmy

Polski system podatkowy ulega ciągłym zmianom. Bardzo trudne zadanie stoi przed Przedsiębiorcami, którzy coraz więcej czasu muszą poświęcić na śledzeniu zmian w przepisach.

Wiemy  jak dużym może to być obciążeniem, dlatego przygotowaliśmy ofertę w zakresie prowadzenia księgowości oraz obsługi  innych obszarów  związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

W pracy kierujemy się zawsze etyką zawodową. Prowadząc księgi rachunkowe,  pracujemy zgodnie z prawem polskim, zachowujemy pełną tajemnicę zawodową oraz rzetelnie i obiektywnie przedstawiamy obraz finansowy firmy.

Każda firma ma inne potrzeby dlatego też   staramy się jak najlepiej poznać specyfikę działalności firmy. Nie pracujemy szablonowo, skupiamy się na firmie i zawsze analizujemy sytuację.

Do naszych głównych atutów należą:

  •  Pełne nastawienie na Klienta i jego indywidualne potrzeby
  •  Bezpłatna pomoc w założeniu działalności gospodarczej
  •  Atrakcyjne ceny, rabaty dla nowych Klientów
  •  Szybka realizacja zleceń, terminowość, profesjonalizm
  •  Stały kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem
  •  Bezpłatna diagnoza obecnego stanu księgowości firmy

Bezpieczeństwo

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej OC oraz dodatkowe klauzule ubezpieczeniowe związane z bezpieczeństwem dokumentów płacowo-kadrowych , co daje właścicielom firm, z którymi podpisujemy umowy, bezpieczeństwo i pewność.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla firm, które zdecydowały się na zmianę biura rachunkowego. Doradzimy  jak przeprowadzić ten proces bez negatywnego wpływu na Twój biznes.

Top